خرید سمعک| ایران سمعک| سمعک هوشمند| سمعک ارزان| ویدکس

Widex widex Company 021-669082045 info.widexiran.ir

 

 

Menu

 

Menu+

تنها سمعک مجهز به مدارات ویژه درک گفتار با قابلیت ریموت پذیری در این رده قیمتی

Menu

سمعک هوشمند با قابلیت پوشش درجات مختلف کم شنوایی

 

 

Unique


یک سمعک برای تمام محیطهای شنوایی : خانواده Unique با بهره مندی از مدرن ترین تکنولوژی پردازش صدا تغییرات محیط صوتی را شناسایی کرده و به طور ۱۰۰ % اتواماتیک برنامه و تنظیمات سمعک را سویچ می نماید . ورود وسیع ترین حجم صدا و امکان ۶۰۰ میلیون پردازش در هر ثانیه ، این سمعک را در بالاترین رده های کیفی در میان سمعکهای دنیا قرار داده است.

 

Mind

 

سمعک هوشمند داینامیک با صدای استثنائی . خانواده ای کامل برای پوشش درجات مختلف کم شنوایی ، اولین سمعک مجهز به برنامه Relaxation و کنترل وزوز

 

 

 

Dream

شاید با هر سمعکی متوجه وجود صدا در محیط شوید اما با Dream می توانید صدای واقعی زندگی را درک کنید. اگر قبلا هم از سمعک استفاده می کردید قطعا متوجه تفاوت صدای Dream خواهید شد و اگر برای اولین بار است که سمعک می زنید شاهد باطگشت بسیاری از اصوات که مدتهاست آنها را نشنیده اید ، خواهید بود .

 

Super

 

کوچکترین و تنها سمعک سوپر پاور RIC دنیا . این سمعک کم ترین میزان مصرف باطری را در مقایسه با تمام سمعکهای سوپر پاور دنیا دارد . وضوح گفتار و کیفیت صدای سه بعدی به همراه مکالمات تلفنی شفاف تر از ویژگیهای بارز این سمعک برای کم شنوایی های عمیق می باشد .

 

 

 

Vital

 جدیدترین سمعک فول دیجیتال با میکروفن همه سویه

 

 

     

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter